Mladší žáci nedali šanci Přerovu

Mladší žáci nedali šanci Přerovugalerie

"Céčko" mladších žáků se v pondělní předehrávce ve velkém vypořádalo s mančaftem Zubrů. Přerov přijel do Kroměříže a jistě chtěl bodovat. Měl lepší vstup do zápasu a po 1. dějství 1:2 vedl. Z jeho strany to však bude gólově všechno...

Hanáci hrají po celé utkání zodpovědně, ukázněně. Během přibývajících minut se víc a více "vyhrají" a Zubři ztrácejí led pod nohama. Jdeme trpělivě, houževnatě k vítěznému cíli. Zbylé třetiny vyhrajeme s přehledem. Konečný výsledek 7:2 je zasloužený. Užijte si, kluci, pěkné, štědré Vánoce a vraťte se v lednu do mistráků v podobné formě!