Mladší žáci mužně vzdorovali Brnu

Mladší žáci mužně vzdorovali Brnugalerie

"Céčko" mladších žáků hostilo brněnské Warriors a brzy seznalo, jaký je to protivník! Zaskočí nás dvěma rychlými góly, my ale záhy korigujeme. Ztráta 1:2 vydrží po zbytek 1. třetiny. Hra je už dost vyrovnaná, Hanáci bojují a srážejí "kurzy a předpoklady" favoritovi na minimum.

Druhou část otevře naše lahůdková šance, jejíž zahození ztrestají hosté bohužel v řádu vteřin, z prvního útoku. Vedou 1:3. Hanáci se ale herně drží znamenitě, nicméně svoje stoprocentní příležitosti nedotáhnou. Ujme se až ta ve 35. minutě. Snížíme na 2:3 po cizelérské spolupráci dvou hrotů před brankovištěm. Závěr třetiny byl z naší strany výborný, proto je velká škoda, že inkasujeme počtvrté, po závaru.

Třetí pasáž nabídla vrchol zápasu. Naši mladší žáci opentlí svůj výkon třetí gólovou stužkou a jsou "na pohmat" remíze. Warriors jsou sice stále o chlup lepší, ale srdíčko a pracovitost nechávají Hanáky "oběma nohama v zápase". Hodnou chvíli se hraje i nahoru a dolů, takže vidíme třeba tyčku u obou celků během 20 vteřin. V 57. minutě se ovšem zrodí pátá gólová radost soupeře, pečeť k vítězství 3:5. Byl to ale krásný zápas, všechna čest!