Mladší žáci mohli obrat Brumov-Bylnici

Mladší žáci mohli obrat Brumov-Bylnicigalerie

Mladším žákům "D" přijel Brumov-Bylnice a v 1. části při něm stálo štěstí. Čtyřikrát jedeme sami na gólmana, ale branka je zakletá. Mohlo to být o dva góly pro nás! Hosté jsou však taky dobří, zkoušejí zatopit naší obraně. Brankář Domča Hůzl pokryje v závěru dějství 3 střely během dvou vteřin... Prohráváme 0:1.

Ve 2. části nás Brumovští zatlačí na dlouhé minuty a my se z jejich sevření vymaňujeme s obtížemi. Věříme, že se ujme jeden z brejků, ale zůstane spíš u náznaků. Od 34. minuty sytíme pár výpadů, ale v koncovce nás provází i smůla. Na hraně 38. a 39. minuty uvolní tým před útočnou modrou našlápnutého Kubu Žabenského. Před brankářem poté zachová klid ledový, provedení ideální. Navíc mu k vyrovnání zazpívá i "triangl" tyčky! Bohužel nás pojme závoj uspokojení a hosté k sobě ještě před sirénou strhnou vedení 1:2!

Ve 3. třetině Brumov náskok přiživí, vede 1:3. Během jediné směny hráčů musí Domča Hůzl tasit 3 zákroky... Brumovská pečeť se užuž snáší na naše bojovná srdce. Vtom ale všem "červenáčkům" frnkne, pláchne, prostře záda přímočarý Ríša Hanák a nechá brankáře zaplatit za nedůslednost spoluhráčů. Prohráváme 2:3, a chceme, chceme bodovat! Nepodaří se... Pro úspěch jsme udělali hodně a vloženým úsilím bychom si remízu zasloužili.