Mladší žáci excelovali proti Hodonínu!

Mladší žáci excelovali proti Hodonínu!galerie

"Áčko" našich mladších žáků podstoupilo další ligový duel a na svém ledě čelilo Drtičům z Hodonína. Pustilo se do soupeře přesně tak, jak si přáli rodiče a trenéři. V zápase jsme poctivě pracovali, soustředili se na hru a na ledě tentokrát vynikly a ochozy okouzlily týmová souhra, kolektivní pojetí, kombinační hokej. Skóre sice v zápase narůstalo zvolna (1. třetina 2:0), ale zodpovědný přístup a očividná kvalita na našich čepelích musely dojít odměny!

Po dvou třetinách vedou Hanáci nad Drtiči 6:0 a není co řešit... V závěrečném dějství se naše parta už trochu "přiblížila exhibici" a dovedla utkání k jasné výhře 12:1. Zopakovala týž výsledek zpřed týdne, ale výkon byl snad ještě pronikavější! Kvůli pár absencím zapojila do sestavy dva kluky z "rezervy", Richarda Hanáka a Lukáše Svobodu. Také oni se v utkání více než osvědčili! Trenér Martin Setinský ocenil svůj tým v několika směrech. Zdůraznil poctivé úsilí a morálku, díky nimž byli Hanáci až nezvykle "hokejoví", vyspělí a zdatní kombinačně.

Bavili jsme se před týdnem s několika rodiči, že borci od počátku září "krapet" vyrostli a zesílili a umějí to použít v samotných zápasech. Ale je absolutní radost vidět, že zrají i "v hlavě", berou si zlaté zrno z trenérských rad a dělají maximum pro to, hrát skutečný a velký hokej!