Mladší žáci čelili Kometě. V závěru odpadli

Mladší žáci čelili Kometě. V závěru odpadligalerie

"Céčko" mladších žáků hostilo v úterý horkého favorita. Vedoucí tým ligy, Kometu Brno. Hanáci začali ustrašeně a záhy dvakrát inkasovali. Jejich hra se ale postupně zvedá, až se zápas vyrovná. Snižujeme na 1:2, nehrajeme špatně, bojujeme. Uteče nám konec 1. třetiny, kdy Brno ze tří pěkných šancí docílí dvou branek...

Ve 2. části jsou hosté hokejovější, přesto se nemohou prosadit. Finální fázi Komety naleptává náš důraz a pohyb. Vyráží tedy kupředu i Hanáci, Kometa musí být vzadu pozorná. Ve 32. minutě ujede všemu a všem Kamil Večerka, gólmana pošle do protipohybu a "přilepený" puk dává až do odkryté klece. A v příští minutě spálí náš celek dvě obrovské šance! Naše hokejové nadšení tak nedojde snížení na 3:4... Naopak, Brno trestá okamžitě a vede 2:5! V závěru 2. třetiny mají obě družstva po hezkém sólu, průniky však gólem nekončí. Ve 40. minutě upraví Kometa na 2:6.

O sedmou trefu se hosté postarají ve 45. minutě. A tlačí nás a tlačí... Dlouho se dostaneme s pukem maximálně do středního pásma (nebo na zakázané uvolnění). Od 49. minuty vyjdeme na chvíli z útlumu díky přesilovce. Po vypršení trestu Brno skóruje poosmé parádním "Angličanem". Obrana Kroměříže už nechává občas brankáře "jeho osudu", takže musí pokrýt dvě tutovky. Brněnský závěr bude exhibiční, Hanáci už nemají "šťávu". Podlehnou 2:11.