Mladší žáci byli v Přerově skvělí

Mladší žáci byli v Přerově skvělígalerie

"Céčko" mladších žáků dělalo svému klubu čest a radost na ledě silného Přerova. Pouze shodou okolností se podařilo domácím Hanáky přetlačit. Hanáky, kteří se činili, ač jich bylo proti početnému favoritovi tolik, kolik dá prstů hráč do bruslí. Domácí měli při chuti a ve formě hned tři formace.

Hanáci hráli v Přerově jako rovný s rovným. Hokej ukázněný směrem dozadu a chytrý, sebevědomý v jízdách a rozletu vpřed. Po bezgólové třetině se ve 2. části utrhnou k náskoku slibnému, o dvě branky!

Ano, byla v zárodku cítit malá senzace, naši hráli pečlivě a dobře, jako by cítili, o co se hraje. Byla by to "pecka, peckovice", vyhrát v Přerově! Nicméně domácí v závěrečném dějství zaberou a od 45. minuty otočí výsledek z 0:2 na 3:2 během pouhé pětiminutovky. Pokud by si šel někdo v Přerově tou dobou odskočit (něco zařídit), tomu obratu by neuvěřil. Škoda přeškoda. Ale vezměte si to dobré, borci, z takového zápasu! Mělo to dnes barvu, zvuk a srdce, mělo to úroveň!