Mladší žáci byli hokejově krásní

Mladší žáci byli hokejově krásnígalerie

"Céčko" mladších žáků narazilo na brněnského favorita, hostilo Kometu. Urputně vpadlo do zápasu a divže neotevřelo skóre při druhém střídání! V 7. minutě se Hanáci dočkají, vedou po vtipné, předvídavé kombinaci. Našemu týmu už "nějaký měsíc" nechybí hokejovost, taktické dohrání akcí. Kometa však záhy vyrovná, třebaže "zapařencem". Ona má převahu, ale my umíme nečitelně, nebezpečně rozehrát brejky. Vzápětí už vyvíjíme tlak a od 15. minuty vedeme. Tohle jsou naše minuty, teď se vše daří. Třetinu podtrhneme v náskoku 3:1!

Ve 2. části Hanáci vedení kontrolují, zmáčknou Brno v přesilovce 5 na 3. K dokonalé verzi početní výhody scházela jen čtvrtá trefa. Měli jsme prostě smůlu. V polovině duelu Kometa vybrousí útočnou fázi a zasadí dva góly, bohužel. Vyrovnáno, 3:3. Poprvé se soupeř prosadí křížnou střelou v přesilovce, podruhé po vlezlé, zalézavé převaze.

Ve 3. dějství je favorit neodbytný... Otáčí skóre na 3:4. Máme už viditelně poslední uzlíky sil. V 55. minutě ještě zavelíme k finálnímu vzdoru, závěrečnému poslání "krásného kolektivu". Bohužel nevyrovnáme ani do poloprázdné klece... Kometa už dominuje, převážně fyzicky. Naši se vydali zápasu se vším všudy. Dvě minuty před koncem Brňané pečetí na 3:5. Náš výkon byl krajně obětavý, valnou část utkání vyzrálý, všichni chtěli uspět jako jeden muž a maximálně si vyhověli. Je mi velkou ctí sledovat takový hokej.