Mladší žáci v Brumově bez ostudy. Naši určitě

Mladší žáci v Brumově bez ostudy. Naši určitěgalerie

Zápas Ligy mladších žáků v Brumově zanechal i pachuť. Domácí hráči do našeho gólmana soustavně píchali, takže závěrem klání se Hanáci neudrží a vše vyvrcholí hromadnou bitkou. Do toho nás ogaři "povzbuzovali" výrazy, jaké neslyšíte ani na silvestra po půlnoci. Kluci a tým jsou občas zvyklí na leccos, ale tohle bylo "prozření", co je to asi ten sport anebo respekt (výchova...), prostě všecky ty "kecy", které se přečtou a pochválí, ale zapomenou!

Hanáci prohráli na Valašsku 11:1, byli slabším celkem. Vše by asi vypadalo jinak, kdyby lépe zachytili 1. třetinu. Prohrají ji vysoko 4:0, měli ovšem tři tutové šance, mohli ten úvod duelu zdramatizovat... Nestalo se a Brumov nás v utkání přehraje.

Naše sestava byla zdecimovaná, tato sobota byla pro Kroměříž poznamenána marodkou. Vypomáhali tak i borci z Ligy 5. tříd. Celý tým zaslouží pochválit, protože v zápase bojoval a chtěl, minimálně podle svých možnosti. Třemi benjamínky, kteří se neztratili (byli i u vstřelené branky), jsou Patrik Mišurec, Štěpán Palička a Pavel Fryček.

Liga mladších žáků D
HC Brumov-Bylnice – HK Kroměříž "D" 11:1 (4:0, 2:1, 5:0)

Sestava:
Stratil – Fryček, Zakravač, Stojan, Trávníček, Urbánková, Kovář, Havlík, Mišurec, Žabenský, Palička, J. Židlík, Šimara, L. Apolenář

Trenéři 4 žákovských týmů:
Jiří Osina, Martin Setinský, Pavel Takáč