Kvalitní scénář veselých kluků... Páťáci píšou nové díly k seriálu výher

Kvalitní scénář veselých kluků... Páťáci píšou nové díly k seriálu výhergalerie

Páté třídy hrají jako umanuté. A to tak, že dobře. Měly pomalejší rozjezd sezony, ale po třech porážkách zabraly. Prohánějí na ledě konkurenci doma i venku, už čtyři soupeře úspěšně přehrály. Úročí se i kvalitní trenérská práce, především jsou naše naděje motivovány vlastní chutí do hry, hokejem jako zábavou. Porazili jsme v návaznosti Brod i Zlín, Vsetín i Val-Mez.

Utkání ve Valašském Meziříčí nemělo jasného favorita, Bobři se na nás připravili. Zápasy venku jsou často náročné. Hala bouří a domácí party do toho šlapou od startu až do cíle. My jsme měli velmi dobrý vstup do utkání, už záhy vedeme 0:2. Hra se daří, útok se tetelí, co vymyslí a podnikne. Bobři ale znají své možnosti, a ty nejsou v pasivitě a vyklízení pozic. Pustí se do nás a podaří se jim vyrovnat. Za stavu 2:2 první dějství končí, ale družstva jsou na začátku.

Ve 2. třetině to rozjezdíme doslova parádně! Vyfikneme se k velkému výkonu. Pozornému v zadních řadách, neúnavnému směrem dopředu. Není divu, že odskočíme domácím o 3 branky, a to mohl být ten náskok i vyšší... Ve 3. pasáži slouží Bobrům ke cti, že se snaží bez ohledu na skóre, že nám chtějí cestu k výhře dlouho, dlouho znepříjemnit. Hanáci ale z úspěšné hry nesleví, gól dva ještě přidají a vítězí s přehledem 3:7. Rodiče viděli další pěkný zápas, bojovnost a rychlé, moderní akce. Pochvalme své kluky, ale nabuďme je do Vánoc ještě jedenkrát! Doma proti Brumovu.

Liga 5. tříd
HC Bobři Valašské Meziříčí - HK Kroměříž 3:7 (2:2, 0:3, 1:2)

Sestava:
Válek – Fryček, Říha, Chudárek, Mišurec, F. Mojžíšek, Vrbecký, M. Večerka, Marcoň, Palička, Jarka, Maček, J. Netopil, Demková, Zbořil, M. Harásek

Trenéři 5. tříd: Mgr. Ĺubomír Murín, Petr Osina
Vedoucí týmu: Petra Jarková
Statistiky: Petr Kolář