Krásou se skvěla 2. třetina! Přispěla k remíze s Brnem

Krásou se skvěla 2. třetina! Přispěla k remíze s Brnemgalerie

"Céčko" mladších žáků přivítalo brněnskou Techniku a v 1. části bylo slabší. Vydaří se sice pár protiútoků se šancemi, jenže Technika vládne kombinačně i časem na puku. Dobře si zachytá náš David Skácel, jednou i proti dvěma střelám ve 3 vteřinách! Bojujeme, ale nezachytíme finiš úvodní třetiny. V 18. minutě se necháme vyšachovat a kotouč zaletí do prázdné klece. Podruhé inkasujeme, považte, v poslední vteřině!

Ve 23. minutě rozpoutá protivník hrozivou akci, ale Skácel se vyznamená. Ihned z prvního útoku skórují naši! Ve 24. minutě ztenčí ztrátu na 1:2! Brzy nato zčerná výsledková tabule. Jako by však světlo přešlo na naše hole, dokonale dokonáme přečíslení dva na jednoho... Vyrovnáno! Máme pak živočišnou dravost v útočném pásmu, hosté se třetí brance ubrání dost se štěstím. HK Kroměříž má ještě tabuli rezervní, a ta ve 36. minutě obrací čísla, stvrzuje vedení Hanáků 3:2. Po souhře hodné dorostenců, hokejovost dovedli ke gólu 3 naši borci...

Ve 3. dějství je už hokej opatrnější, rovnocenný. V 50. minutě získá soupeř přesilovku, ujedeme mu, ale zradí nás blafák. V příští minutě Brno tu přesilovku zužitkuje. Hráč obstřelí Davida Skácela a vyrovná. Závěr utkání přinese drama v koncovce. Nedotáhneme výstavní brejk a Technika vzápětí trefuje tyčku! Poté se na Skácela řítí volný hráč v černém... Zvládneme i oslabení, remíza 3:3 má v pěkném, těžkém zápase nemalou hodnotu!