Když srdce bije pro správnou věc...

Když srdce bije pro správnou věc...galerie

K zápasu do Brna odjížděl starší dorost s vědomím, že nemá co ztratit, že může jen překvapit. V základní sestavě totiž chybělo z různých důvodů 5 hráčů.

O to radostnější a překvapivější byl průběh celého zápasu. Ne že bychom soupeře drtili kombinační hrou, ale zápal a zaujetí, s jakými naši borci k zápasu přistoupili, byly dechberoucí.

Soupeř začal lépe a v 6. minutě se ujal vedení. Ale naši hoši hráli trpělivě a čekali na svou šanci. Ta přišla ve 14. minutě, kdy Filip Laciga nekompromisní ranou zpoza modré čáry propálil soupeřova brankáře.

Ve druhé třetině jsme dokázali udržet soupeřovy ofenzivní choutky na uzdě. A když v čase 33.26 Vyoral dokázal využít naši početní výhodu, radost byla oprávněná.

Ve třetí třetině už začaly některým našim klukům docházet síly a soupeř udeřil. Ve 44. minutě srovnal stav utkání na 2:2 a v 53. minutě se dokonce ujal vedení. A právě v tuto chvíli se projevilo ono bojovné srdce v hrudích všech našich hráčů. Vrhli se na soupeře a nedali mu volně dýchat. Odměna se dostavila 62 sekund před koncem, kdy Tkadlec dorazil puk za záda soupeřova brankáře a vynutil si rozhodnutí v samostatných nájezdech. A v nich to bude opět Tkadlec, který rozhodne o našem dvoubodovém vítězství.

Některé hráče by bylo třeba obzvlášť vyzvednout, ale vlastně by to chtělo vyjmenovat všechny, protože všichni odevzdali to nejlepší, co v nich bylo. A ještě něco navíc...

Regionální liga staršího dorostu (12. kolo)