Juniorka ztratila náskok i s Boskovicemi

Juniorka ztratila náskok i s Boskovicemigalerie

Juniorka hostila Boskovice a opřela se do nich od prvních minut. Vidíme plus minus hokej na jednu bránu, takže náš úvodní gól přispěchá zákonitě. Bohužel kolem 9. minuty není využita naše dvojnásobná přesilovka. Na novou trefu tak čekáme... Boskovice ale chod hry "poopraví", osmělují se stále více, mají útoky i střely. V 16. minutě podnikneme po delší době vtipný, dobrý útok, pohotová přihrávka zprava obranu soupeře obelstí, takže střelec jen trefuje poloprázdnou svatyni! 2:0.

V úvodu 2. části nás hosté zatlačí, k čemuž jim pomůže i výhoda 5 na 3. Ta je využita ve 25. minutě a Boskovice jsou za stavu 2:1 opět v zápase! Soupeř nás valně nepouští do hry, skvěle hájí obrannou modrou. A ve 27. minutě dokonce vyrovná! S naší prořídlou sestavou to může být komplikace. Snad nám vydrží (páteční, sobotní, nedělní zápasové) síly! Naše hra je neúčinná a hosté divže neobhodí "nataženého" brankáře Fajgla... Trápíme se. Střel oboustranně moc není, ale ty, jež vidíme, pokryjí gólmani. V čase 33:59 bouchneme pukem do tyčky. Ve 37. minutě nevměstnáme do kasy rychlou, pěknou souhru, hokejovou narážečku. Za chvíli to nevyjde ani individuálně! Škoda přeškoda.

Do 3. třetiny vstoupí Hanáci smolně, nedobře. Prováhají přesilovku, po které už hosté trestají... Ve 46. minutě zápas otočí, vedou 2:3. Poté nás Boskovice ostřelují ve své vlastní přesilovce! Je to "smutný čas duelu". Početní výhodu soupeř v čase 48:36 opravdu zužitkuje. Manko 2:4 je nepříjemné, ale horší je, že není vidět sílu, která by jízdu hostů mohla zastavit! Ti mají i další příležitosti – Hanáci prakticky žádné. V 55. minutě prchne bez vstřelené branky nová naše přesilovka. A pak ještě jedna... Ve hře 4 na 4 skórují "zelení" popáté...

Liga juniorů, skupina o postup
HK Kroměříž – HC Boskovice 2:5 (2:0, 0:2, 0:3)

Branky (asistence) HK Kroměříž:
Uhlíř (Kopčil, Kudlička), Kudlička (Frolek, Kristek)

Sestava:
Fajgl – Prčík, Peluha, Tkadlec, Nesrsta, M. Šimášek – Kopčil, Kudlička, Kristek, Hubík, Kaňa, Frolek, Uhlíř

Trenér HK Kroměříž:
Bc. Zdeněk Bečka