Junioři porazili v Brně lídra, stále hrají "o postup"

Junioři porazili v Brně lídra, stále hrají "o postup"galerie

Situace v naší skupině Ligy juniorů je velice vyrovnaná a kandidátů pro "postupovou baráž" zůstalo a zůstane více. My jsme v neděli na Technice splnili jen jeden z mnoha cílů, mnoha kroků. Ale bylo to hodně důležité! Aby nám v tabulce Technika neunikala, neodskočila.

Již od rána bylo vidět, že nás čeká těžké utkání v Brně. Bylo to znát na každém hráči, že se jedeme porvat o tři body. Prostě vyhrát.

Soupeř nás sice na úvod první třetiny na 5 minut zatlačil, nicméně tento nápor jsme přestáli a hru vyrovnali. Na konci první třetiny obdržíme lacinou branku, avšak ta nás do kolen nepošle, naopak nás motivuje.

Druhou třetinu začneme náporem, hra se na obou stranách přitvrzuje. Ale nutno podotknout, že se hraje férově, bez zákeřných faulů. Obě družstva předvádějí hru plnou důrazu a rychlých akcí. Ve druhé třetině se nám povede vyrovnat a do šaten jdeme za nerozhodného stavu 1:1. A s touhou to ve třetí třetině rozhodnout pro sebe a pro svůj klub.

Třetí třetina neubere na napětí, na rychlosti hry. Oba celky se snaží o vedoucí trefu. Tři body jsou důležité pro nás i pro Techniku. Obě družstva mají několik vyložených šancí. Nakonec je to Kroměříž, kdo jednu z možností využije a získá těsný, ale pro závěr výhodný náskok 1:2. Závěrečnou power-play Brna zvládneme srdnatě i zkušeně, takže pečetíme do prázdné branky. Vítězíme v Brně 1:3.

Celý mančaft podal po taktické stránce bezchybný výkon.

Liga juniorů, skupina "o postup"
VSK Technika Brno - HK Kroměříž 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

Branky (asistence) HK Kroměříž:
Světlík, Kudlička (Peluha), Světlík

Sestava:
Fajgl - Tkadlec, Nesrsta, Prčík, Peluha, Vohrabal, Andrýsek - Kopčil, M. Dluhoš, Kristek - Hubík, Kudlička, Světlík - Podešva, Morev, Kocáb

Trenéři HK Kroměříž:
Bc. Zdeněk Bečka, Marek Rožnovják