Forma Hanáků neslevila! Hostí však zlepšenou, bojovnou Břeclav

Forma Hanáků neslevila! Hostí však zlepšenou, bojovnou Břeclavgalerie

Hokejisté Kroměříže nám udělali radost dalším výsledkem. V Brodu zvítězili 3:6 – na 10 výher měli od listopadu 11 utkání... Stále mají formu – podmínkou jsou ale pracovitost, houževnatost a respekt ke všem protivníkům. Chlapi se hokejem opravdu baví, těší se na zápas, na hokej, na fanoušky. V utkání jdou "hlavně po hokeji", ale je vidět více než jindy, že jsou "kolektivem". Partou, která "chce", která si pomáhá i v nejtěžších zápasech.

V sobotu 25. 1. nám však na 17. hodinu přijede Břeclav. Jméno "Lvi" (HC Lvi Břeclav) jí letos sluší, padne jako ulité! Hraje ještě lepší sezonu než před dvěma lety, kdy měla do předposledního kola velkou šanci na play-off! Play-off se neodvratně blíží i letos a "Lvi" půjdou za body nejenom doma! Zrovna jsou sedmí, a to to vypadá, že se o prestižní vrchol sezony porve 10 mužstev! Břeclav má své silné stránky, nepovolí ve většině bitev. V Krajské lize mužů má tolik výher co porážek, pětkrát se o body dělila. To o něčem svědčí.

V Břeclavi nás Lvi přehráli 6:1. Možná ne "přehráli" – spíše vyškolili v produktivitě. To už ale vrcholila krize Hanáků, mělo se vše záhy zlomit s Horáky Velké Bíteše, s Horáky Velkého Meziříčí! Važme si každého utkání, kdy se daří... Navštivme svůj stadion, povzbuďme hráče či kamarády... Vyhrát není "samozřejmost", každý zápas je jiný a liga tak vyrovnaná! Podpořme tu naši partu, aby cítila své věrné teď a ve finiši sezony!

Krajská liga mužů (22. kolo) / domácí HK Kroměříž – HC Lvi Břeclav / sobota 25. 1. (17:00)