Favorizovaný Ostroh cennou trofejí mladších žáků

Favorizovaný Ostroh cennou trofejí mladších žákůgalerie

Liga mladších žáků postavila domácí Kroměříž proti Uherskému Ostrohu. Hanáci odpočátku nic nepodcenili a v 1. třetině hosty přetlačili 3:2.

Ve 27. minutě zvyšují naši borci parádní trefou pod víko už na 5:2. Hosté sníží. Nadejde pak výjimečná 32. minuta, kdy se prosadíme hned dvakrát. Nejprve důrazem "až do brány" a poté přesnou přízemní střelou k levé tyči. Hosté znovu sníží (na 7:4) a v čase, kdy užuž sunou za naše bedra branku pátou – ujedou Hanáci a stanoví výsledek po dvou třetinách na povznášejících 8:4! Super!

Ve 3. třetině Ostrožané sešlápnou pedál, dotírají na naši bránu. Také, počítáme-li správně, stáhli svou sestavu a maximalizovali čas na ledě svých opor. Výsledkem jsou dvě trefy (ve 48. a 52. minutě), které zápas zdramatizují. Hosté se cítí určitě na vyrovnání. Jejich vidiny však pohasnou pod gólem Hanáků na 9:6. V čase 58:10 doplachtil líbezně do klece takřka až od modré čáry.