Držíme se zuby nehty, každá lajna, vítězství!

Držíme se zuby nehty, každá lajna, vítězství!galerie

"My jsme parta mnoha výher, vaše parta pátých tříd, kdo se na nás koukat přijde, dá nám hlas a poručí..." Snažili jsme se i v sobotu, a že bylo za co hrát! Naspořili jsme už "váček" pěti výher a toužili po šesté. Do Kroměříže však za námi přijel tým parádní, sebevědomý, hokejově stále pevný Zlín. Berani jsou krásným druhem, umí trkat nesčetněkrát, ale při vůli a schopnostech několika lepších družstev mohou býti poraženi. A my chceme patřit k lepším, moc jsme doma chtěli Zlínské pokořit!

Dlouho v domácím utkání dotahujeme, ale jen gólová manka, po dvou třetinách nasloucháme trenérovi za stavu 2:2. Ve 3. části povede Zlín do třetice, ale nás to "nemate", je to jen výzva a poslouží k tomu, aby byla ztráta zahlazena! Vyvíjí se veliké finále, všecko k tomu směřuje... Jako by teď, právě nyní dostaly naše brusle jiskru, kterou hosté neuhasí, která rozsvítí led i tribuny s rodinami plamenem vítězství... Je to velká výhra a naše paní učitelka by výsledek 7:4 podtrhla, a proti klubu krajského města rozhodně dvakrát!

Čekají nás v příštích letech těžká, někdy úmorná klání se Zlínem a budou to "více než derby". Budou to zkoušky kvality a bude se co učit. Ale v sobotu 11. 1. jsme uspěli, každý "za tři jedničky". Zlín k nám nepřijel se žádným "béčkem", jenom svou početnou základnu páťáků "namíchal". Rádi bychom šňůru výher ozdobili znovu, nekončili v sérii, co se nám i rodičům i fandům zamlouvá... Ať se i náš klub učí pomalu naše jména, čte náš způsob hry, vidí naši vůli i chybičky, poradí i pochválí. Za dva týdny míříme k výtečnému soupeři do Hradiště, co nás (je to dávno) o dvě branky udolal. Slibujeme, že nic nevzdáme, i kdyby se něco nedařilo. Slibujeme, že kdo nás uvidí, tomu znovu ukážeme srdíčko. Vyhrávat je totiž fajn.

Liga 5. tříd
HK Kroměříž - PSG Berani Zlín 7:4 (0:1, 2:1, 5:2)

Sestava:
Válek - Fryček, Zbořil, Vrbecký, Mišurec, Říha, Maček, M. Harásek, Mareš, Palička, Pavel Jarka, M. Večerka, Ondrouch, F. Mojžíšek, Trnavský, Scholz

Trenéři 5. tříd HK Kroměříž:
Mgr. Ĺubomír Murín, Petr Osina, Jiří Osina

Vedoucí týmu: Petra Jarková
Statistiky: Petr Kolář