Dorostenci Místku nabíjeli, a ten je přestřílel

Dorostenci Místku nabíjeli, a ten je přestřílelgalerie

Dorost jel v neděli do Frýdku-Místku pro někoho jako favorit. Máme možná silnější celek, ale na břehu moravské a slezské Ostravice poslední roky prohráváme. Vinou více okolností. Jednou byl námi "průměrný" soupeř podceněn, jindy se zkrátka vyhecoval. Dnes jsme mu sedlali "koně pro vítěze" v důležitých fázích zápasu. Hrubkami jsme nabídli domácím všechny tři body.

V úvodní části se gólům dlouho nedaří, až v 17. minutě otevřou účet napružení Valcíři. Hanáky právě dílčí ztráta nakopne a během minuty stav (ráz na ráz, dvěma trefami) otáčejí. Rychlý obrat naoko svádí k optimismu... Druhá třetina však sytí Kroměřížské soustem hořkým, těžko stravitelným. Ve dvou, či ve všech třech případech (obdržených branek) domácím "namažeme", pomáháme chybami. Proto už prohráváme 4:3...

Hanáci se budou s Valcíři o výsledek prát až do konce. Jedna trefa hostům ale stále chybí... Za stavu 5:4 pojistí Místek výhru zásahem do prázdné klece. Porážka Hanáky mrzí, ale co už teď?! Do sportu minely a hrubky patří, asi do každého. Naši kluci nabídli soupeři poměrně dost šancí rozhodnout. Škoda ztracených bodů, ale boj o 5. místo (asi s Brumovem) nevzdáváme a nevzdáme. Finálová skupina je "finálovou" proto, že v ní hokej umí každý!