Dorost v neděli porostl svým srdcem, touhou po vítězství

Dorost v neděli porostl svým srdcem, touhou po vítězstvígalerie

Dorost jel v neděli do Rožnova, kde mají svatostánek Černí Vlci. Soupeř je to vždy nepříjemný, jak jsme se od první sezony (2013/14) v Lize mladšího dorostu přesvědčili často. Častěji, než bychom chtěli. Ne, v Rožnově (případně ve "vlčí" Kopřivnici) se jenom tak nevyhrává. My to dneska ale dokázali! Dali jsme do toho duelu všecko, potřebovali uspět.

Hanáci dokonale odčinili nepovedené utkání v Hradišti. Vzali si k srdci slova kritiky a naznačili i trenérům, že se začínají vracet práce a úsilí do kluků vložené. Není vhodné jmenovat počin a počiny jednotlivců, neboť tým Kroměříže vynikl v neděli jako kolektiv. Jako parta, "která nejenom chtěla, ale udělala pro to první poslední."

Zápas to byl nad jiné vyrovnaný, ještě do 3. třetiny se šlo za nerozhodného stavu 1:1. V závěru se nám podaří Vlky udolat. Děkujeme, kluci, jak jste dnes hráli. Budete-li takto pokračovat, bude sezona přinášet výhry a spokojenost mnoha lidí kolem HK Kroměříž.

Liga dorostu
HC Černí Vlci – HK Kroměříž 2:3 (0:1, 1:0, 1:2)

Branky (asistence) HK Kroměříž:
Matúšů (Tomek), Matúšů (Tomek), Dom. Opravil (Šišák)

Sestava:
Tuček, Růžička (od 41. min.) - Šišák, Dom. Opravil, Koníček, Nasco, Man – Matúšů, Tomek, Horský, Jakeš, Dan Opravil, T. Mojžíšek, Holinka, Češek, Straka, A. Holík

Trenéři HK Kroměříž:
Bc. Zdeněk Bečka, Marek Rožnovják, Vilém Jakeš