Dorost na Warriors nestačil

Dorost na Warriors nestačilgalerie

Dorost doma začal špatně proti Warriors. Brno nás zatlačí od první minuty. Naše prvá střela je nepřesná a vyšleme ji na konci 3. minuty. Warriors skórují záhy. Po rozpohybování naší obrany už do prázdné klece. Hosté dominují v poziční útočné hře, ale mají i brejky. Jsou rychlí. Vzhledem k našim o dva stupně. Ve 14. minutě povstaneme náhle z pasivity... V přesilovce vyrovnáme křížnou střelou od modré. Zaplula do čeřenu dokonale. Po pár vteřinách však zaváháme vzadu a Brno nás potrestá podruhé.

V úvodu 2. třetiny se prosadí soupeř už potřetí. Rovněž v přesilovce... Naše hra se trochu zvedá, ale hosté zůstanou lepším družstvem. Upraví skóre na 1:4. Nám se posléze vydaří předbrankový ťukes, po němž snížíme na 2:4. Nyní hrají Hanáci své nejlepší minuty. Branku ale nepřidají. Naopak nám protivník zasadí pátou trefu. Pokud nás chvíli nechá hrát, záhy udeří, je produktivní a hokejově "moderní". Naše chabé tempo mu však mnohé ulehčí. Prohráváme 2:6.

Vstup do 3. třetiny je slušný a zmírníme manko na 3:6. V polovině 3. části nás však Warriors dvakrát rozeberou, je z toho trefa sedmá a osmá. Branku si připíšou i Hanáci, ale utkání je dávno rozhodnuto. Hosté nás kombinací (ve dvou) vyšachují ještě 7 vteřin před koncem. Gólem skoro do prázdné podlehneme 4:9. Snad to bude příště jiné. Umíme hrát o třídu lépe.