Dorost hraje těžkou, náročnou nadstavbu. Maximum musí chtít vydřít z každého duelu!

Dorost hraje těžkou, náročnou nadstavbu. Maximum musí chtít vydřít z každého duelu!galerie

V sobotu se dorostenci snažili v Břeclavi. Rozhodně "chtěli", ovšem beztak je domácí Lvi přehráli. Naše hra byla "ve vlnách". Líbivé a úderné minuty střídaly chvíle, kdy nám favorit nic nedaroval. Naši kluci musejí dřít zápas od zápasu, uvěřit každé dobré akci, každé brance, protože jen "z drobných" se rodí celý bodový zisk. V Břeclavi jsme nebyli gólově skoupí, ale inkasovali více, než jsme chtěli.

Je pozitivní, že jsme vsítili 6 branek, ale výkon obstál hlavně v tom, že jsme bojovali. A ve 3. třetině jsme uplatnili tlak do branky a dokázali proměňovat šance.

V úvodní části se Hanáci drželi statečně. Ve druhé přihlíželi domácí převaze. Zahazovali i tutovky a soupeř to trestal bez bázně a bez milosti. Třetí dějství už bude z naší strany ofenzivní, hodně odvážné, a ukáže směr do nových utkání. Zápas jsme pracně, ale zdárně korigovali. Přinutili Břeclav, aby držela "svůj level" až do konce!

Liga dorostu, skupina "o postup"
HC Lvi Břeclav - HK Kroměříž 10:6 (3:2, 4:1, 3:3)

Branky (asistence) HK Kroměříž:
M. Šišák (Peprna), Dan Opravil (Tomek), Vácha (Peprna), Leška (Jakeš), Vácha (Jakeš), Straka (Peprna)

Sestava:
Růžička - Prčík, Koníček, M. Šišák, D. Harásek, Man - Jakeš, Dan Opravil, Tomek, Vácha, Holinka, Peprna, A. Holík, Leška, Straka

Trenéři HK Kroměříž:
Bc. Zdeněk Bečka, Vilém Jakeš