Dobrý hokej se Zlínem pocuchala 3. třetina

Dobrý hokej se Zlínem pocuchala 3. třetinagalerie

"Céčko" mladších žáků vystartovalo doma na Zlín a v úvodu si vedlo opravdu slušně. O skóre se přetahovalo, jenže v 19. minutě inkasuje smolnou trefu z trestného střílení. Mezihra je kvalitní, bojovnost nepopiratelná, musíme se o to porvat, máme jen tenké manko 2:3!

Našim barvám patří začátek 2. části. Nejprve razítkují tyčku, posléze ještě hrají přesilovku. A v ní spálí neuvěřitelnou šanci, kdy jenom stačilo sklepnout "černý vdolek" za bezmocného gólmana! Zlín se ovšem brání aktivně a schytává naše kotouče často už ve středním pásmu. V půlce utkání napřou Berani rázný tlak na naši kasu, ustojíme to snad vůlí, snad se štěstím či šestým smyslem. Vracíme se k ofenzivě, ale hosté ujedou a klamavým výstřelem zasadí gól čtvrtý. Ihned nato zvyšují už na 2:5! Závěr třetiny vypadá v jejich režii, jsou důraznější. Přesto povedou po 40 minutách pouze 3:5. Nakopla nás velká šance, graduje to gólem a doznívá v následné tutovce na konci času...

Ve třetí části nás Berani přehrají, skoro nic se nedaří a postupně vyklidíme pozice. Je z toho vysoká porážka 3:12, v kontrastu ke dvěma skvělým třetinám...