Čtvrté třídy smetly Brumov ve 2. třetině

Čtvrté třídy smetly Brumov ve 2. třetiněgalerie

"Áčko" 4. tříd vyrukovalo doma na Brumov-Bylnici, ale v úvodu tápe a záhy prohrává 0:2. Brumov trefoval hned zkraje zápasu. Zapneme na vyšší obrátky, ale produktivitě se nedaří. Možnosti mají oba celky. Důrazu hostů chybí lepší muška, zato my můžeme skórovat z efektního sóla a z postupného útoku "lepší kategorie".

Druhou třetinu rozjezdíme, ovládneme velkým výkonem, Brumov nás nemá, nemá, jak zastavit. Za 211 vteřin otáčíme stav na 3:2. V zápase si hovíme a dáváme mu to, co v nás je. Brumov má nebezpečnější útoky jen ojediněle. V rozmezí minuty a několika vteřin podpoříme náskok dalšími dvěma trefami. Vedení 5:2 těší i rodiče. Kouč a já víme, že je zcela zasloužené. Že hrajeme parádně! Nedlouho před druhou sirénou navedeme do patřičných míst gól šestý, táhlou střelou do šibenice. Vzápětí si zvykáme na upravený stav na 7:2... Škoda že ta třetina končí, Hanáci by dávali branky snad "pořád"!

Třetí část duelu už plyne k závěrečným pochvalám. V mysli borců obou týmů je už rozhodnuto. Přesto se ještě prosadí i hosté, svou těžkou roli sehráli snaživě, v závěru dobře, až do konce. Hanáci vítězí s přehledem, s hokejovou chutí a radostí 11:4. "Áčko" ukázalo sílu týmu ne snad na papíře, ale na ledě. Ve 2. třetině spustilo "uragán".

Krajská liga přípravek Zlínského kraje (4. třídy)