Brumov přetlačil starší žáky v samotném závěru

Brumov přetlačil starší žáky v samotném závěrugalerie

"Béčku" starších žáků přijel na zápas Brumov a tribuny viděly vyrovnaný hokej. Někdy s nečekanými výpady, jindy vlažnější. Hanáci se prosadí několik minut před koncem třetiny, trefou v přesilovce. Závěr 1. části ale patří hostům. Zkoušejí to nátlakově, aby nám posléze ujeli a vyrovnali 6 vteřin před sirénou!

Na úvod 2. třetiny strhnou naši na svou stranu vedení, ale tlak mají i nadále. Hrají dost aktivně, jenže bez gólového efektu. V polovině duelu Brumovští srovnají skóre na 2:2. Šlo o akci spíše "nahodilou"... Musíme zabrat. Zbytek 2. pasáže je bitvou o každý kotouč, týmy jsou si zcela rovnocenné. V závěru třetiny nepromění Hanáci 3 pěkné šance, ale jen proto, že jim Brumov "dýchal na prsa i na záda", nedal prostor ani čas jednu z těch možností dotáhnout. Bitva!

Ve 3. dějství získají Hanáci znovu ten těsný náskok, ale následně odmítnou náruč štěstí, náruč hojnosti... Nedorazí bojovného soka ve dvojnásobné přesilovce! Vedou "jen" 3:2. Mají tlak, ale jen potud, kdy vyrýsuje Brumov kontr snad ojedinělý, leč gólový! Vyrovnáno a čas kvapí, zbývá něco přes 5 minut, a co to je, tohle jsme nechtěli... V 55. minutě vsítí důrazný protivník branku vedoucí, záhy vítěznou. Podlehneme v naprosto otevřeném, vyrovnaném duelu...