Béčko starších žáků bojovalo, mělo dnes i smůlu

Béčko starších žáků bojovalo, mělo dnes i smůlugalerie

Starší žáci "B" čelili doma Ostrohu, soupeři, který byl šťastnější už od prvních minut. A vydrželo mu to po celý sobotní duel. Nasázel nám v 1. třetině pět gólů a neinkasoval, ovšem o dění na ledě a o výkonech to pranic neříká. Byli sice hosté lepší, ale ne "o tolik". A řadu šancí spálí Hanáci...

Ve 2. dějství se maže další stupeň výkonnostního rozdílu. Nedlouho před koncem prohráváme 1:6. Bohužel v závěru vměstná sok dva puky za brankovou čáru. Je to škoda veliká, neboť i favorit se zapotil, ohrožován z našich svižných, nápaditých útoků.

Třetí třetinu otevře gól Kroměříže, ale to už nás hosté přehrávají a nedají moc času k vydechnutí. Blýsknou se dvěma přesnými pokusy, takže už v 52. minutě vedou 2:10. Pak se opět více dostáváme do hry. Novou branku ale nevstřelíme, podlehneme 2:11.