Béčko 4. tříd doma vzdorovalo Hradišti

Béčko 4. tříd doma vzdorovalo Hradištigalerie

"Béčko" 4. tříd si do Kroměříže pozvalo Hradiště a našlo v něm skvělého soupeře. Hradiště bylo o kus dál hned v několika dovednostech. Naši bojují a dlouho drží krok, úvodní třetinu prohrají pouze 0:1.

Ve 2. části se projeví převaha hostů. Zvedají skóre, zatímco naši snižují jen jednou. Minutu před sirénou dává Slovácko na 1:4 po moderní, vyzrálé kombinaci. Naše družstvo ale patří pochválit, protože je stav utkání nesvazuje, hraje v tempu a s výdrží.

Třetí pasáž potvrdí útočnou sebedůvěru hostů. Hanáci odehrají celý duel s hlavou vztyčenou, snaží se. Máme se stále co učit, ale právě tito borci budou klubu brzy posilou v žákovské lize. Také tato parta bude vítězit. V neděli ještě "béčko" prohrálo 1:6.

Krajská liga přípravek Zlínského kraje (4. třídy)