Zlín se zapotil – naše 4. třídy do něj valily jeden z nejlepších výkonů

Zlín se zapotil – naše 4. třídy do něj valily jeden z nejlepších výkonůgalerie

Také "áčko" 4. tříd se "ukázalo" na ledě, ale jak! Naši borci překvapili výkonem, který nebyl střídmý a strohý – který by slušel i bytelným klubům hokejové Moravy! Krásný, nevšední zápas jsme sehráli proti elitní jednotce zlínských Beranů!

Ukazujeme krok po kroku, že tahle parta má sílu, zdravé, pevné jádro i gólovou fantazii. Krajští favorité se nestačili divit, rodiče Ševců si zakrývali tunel úst, protože Hanáci byli jací? Je na to 6 písmen, ano, SKVĚLÍ!

První třetina gól nepřinesla a ve druhé byl domácí Zlín poháněn samospádem svých ambic, dispozic a tradic. Jako je neměnnou tradicí historicky první mač mužů Zlína a Kroměříže (K.O. mých Hanáků Valachovi), tak i dnes, o tříkrálové neděli, by během zápasu nejeden nevěděl, na koho vsadit. Zlín vede 3:0 a vypíná se v reflektorech PSG Arény...

To je něco pro Hanáky – chtějí trefu, druhou taky... Když zapadne třetí kousek, zlínští Ševci seberou se... Bylo to drama, a nemalou zásluhou naší Kroměříže! Budeme přetlačeni snad "o prsa", snad o jeden dva souboje u mantinelu. Zápas výborné úrovně, dotáhnutí skóre a "symbolická" porážka 4:3, to je to, k čemu se chceme vracet. Dneska jsme se hokejově naučili moc a moc.

Krajská liga přípravek Zlínského kraje (4. třídy)
velký hokej, velké kluziště
ve Zlíně v neděli 6. 1. 2019
hráno na 3x 15 minut čistého času

PSG Berani Zlín "A" – HK Kroměříž "A" 4:3 (0:0, 3:1, 1:2)

Sestava Kroměříže:
Válek – Fryček, Hradilová, Mišurec, Palička, Jarka, Maček, Harásek, Scholz. Zbořil, Říha

Trenéři 4. tříd: Mgr. Luboš Murín, Petr Osina
Vedoucí týmu: Lucie Nováková
Statistiky: Petr Kolář