Žákovští benjamínci se nechali zlomit. Krutý výsledek, plichta ještě ve 39. minutě!galerie

Poděkujme "déčku" mladších žáků. Za výkon srdnatý, ten, který po dvě třetiny překonával i představy "zasvěcených". Hanáci hráli ve školní den v pyšné tvrzi Vsetína a dlouho, dlouho se činili. Vsetín byl doma jako ligový lídr tuplovaným favoritem. Naši borci odjezdili dvě třetiny poctivě, s vervou, gumovali zřejmý rozdíl mezi celky, dřeli. Ještě ve 39. minutě je pohánělo překvapivé skóre 1:1...

Hokej je vrtkavý, jako většina sportů. Dvěma slepenými trefami odskočí domácí na 3:1 ještě do přestávky. Vymrští se na bujného hřebce, zatímco my cítíme, jak nám to utkání uniká... Ne, "do zápasu" jsme se už nevrátili. Valaši byli doma lepší v řadě dovedností, ale srdíčko nás v pátek dlouho drželo ve hře. Výsledek je zkreslující. Kdo ten zápas viděl, mohl by vyprávět...