Žákovské béčko umělo i potěšit. V Ostrohu rozhodně nezklamalo

Žákovské béčko umělo i potěšit. V Ostrohu rozhodně nezklamalogalerie

"Béčko" starších žáků se proplétá ligovou soutěží přes různé cesty a úskalí – přesto v posledních bojích cítíme vzestup, zčerstva osedlaná vzepětí, bojovné zanícení, větší sebevědomí. Tento tým si pomalu buduje formu, hraje s poctivostí, skromně a trpělivě... A už brzy zvítězí.

Také tito Hanáci se v sobotu v Uherském Ostrohu pokoušeli zaskočit favorita. Prohrají 7:3, ale výsledek nevypovídá o ničem. Všechny třetiny byly namnoze vyrovnané, prohrát dějství (druhé, třetí) o dva góly ani nejde "kritizovat". Když se ale sečte branka ta a ta, je z toho porážka.

Naši kluci chtějí. V posledních duelech vidíme posun. Vyrovnáme se i "lepším" týmům ligy v nemálo dovednostech. Ale když tnou favorité do živého, když se láme chleba (zpravidla před brankami), tak ztrácíme. Osobně jsem hrdý právě na tým, který v sezoně leccos zkusil, ale stále hraje se vztyčenou hlavou a věří, že se to může zlomit každým zápasem.

Po remízové 1. třetině nás domácí favorit postupně "přetláčel". Platí, co už platilo, že se nesmírně nadřeme na každý gól, nemáme střelecké štěstí. Ostrohu pomohlo v zápase několik slepených branek. Jinak jsme ve svých šancích byli – v jiných příležitostech zase náš soupeř. Jeho produktivita byla vyšší. Hráli jsme, jak srdce velelo, odvážně a otevřeně, ale nabíječi z Ostrohu měli lepší "pušky".