Žákovské béčko prohrálo. Nyní s Hradištěm

Žákovské béčko prohrálo. Nyní s Hradištěmgalerie

"Béčko" starších žáků nastoupilo doma proti Hradišti a v úvodní třetině bylo slabším týmem nežli favorizovaní hosté. Hradiště, jako ostatně po celý zápas, lépe bruslilo a bylo údernější, proměňovalo. Hanákům nelze upřít snahu, ale na to, aby zabránili třem brankám, na to to nebylo.

Druhé dějství zanese už zkraje do obou klecí gólové koření. Jednou se poštěstí Hanákům, třikrát se radují hosté ze Slovácka. Ve 27. minutě mají už naši hráči přistřižená křídla, když ztrácejí výrazně, 1:6. Úroveň naší hry není chabá ve většině věcí – snad jen ten pohyb by se měl blížit Erbanové, a ne veřejnému bruslení. Usilujeme, což hodnotím, se silnějším sokem o hokej otevřený, o návaznost šancí na obou stranách. Samozřejmě že Hradiště jich má více. Naší finální fázi chybí důraz. Jinak je znát, že tým Hanáků navzdory dojmům z jiných bitev bojuje. Nepoloží se. Věří, že ataky soupeře přečká a poté to taky zkusí! Třeba korekci na 2:6 vsítíme vtipně a pohotově, neměla chybu. Kombinací v útočném pásmu, s momentem překvapení. Hradiště získá na ledě samovládu, až když má 2. třetina na kahánku. Celkově hokej Kroměříže ve 2. dějství obstál.

Třetí třetina zastihne domácí nepřipravené. Není možné prohrávat po dalších 11 minutách propastně 2:12! Hradiště nás bruslením a hokejovým provedením, v dovednostech i hlavách převyšuje a výsledek už vlastně nikdo neřeší. V 58. minutě přijde z naší strany rychlá přihrávka a následně i třetí trefa. Symbolicky si ale bere poslední slovo Hradiště a zvítězí 3:13.