Zakletá svatyně Prostějova...

Zakletá svatyně Prostějova...galerie

Juniorka v neděli přivítala Prostějov. Od začátku byla aktivnější. Vinou řady nepřesností pouštíme do kontrů i hosty. Poměrně dost střílejí, ale do připraveného gólmana Ríši Pražana. Ke konci 1. třetiny nepomůže Hanákům ani přesilovka. V 16. minutě spálí dva krásné průniky. Hanáci jsou lepší, ale bez gólu.

Druhé dějství plyne v naší územní převaze, většinu času strávíme v útočném pásmu. Prostějov k nám ovšem skvěle přistupuje, jeho obranná činnost je bedlivá, obětavá. Hanáci hrají v polovině utkání přesilovku, ale chabě. Ve 36. minutě má branku na čepeli Filip Laciga, jenže Prostějov mu dopřeje jen úštěpek času. Ve 38. minutě zazdí "šanci zápasu" náš soupeř. Po 40 minutách schraňují brankáři svá čistá konta.

Do 3. části vstoupí útočně domácí, ovšem střelecky se nedaří. Převezou nás Prostějovští, kteří si ve 47. minutě najedou do pásma ve třech borcích a zavěsí. Hanáci usilovně chtějí vyrovnat, vidíme hodně otevřený hokej. Gól je nám dnes zapovězen, nepomůže ani power-play, ztratíme důležité 3 body porážkou 0:1!