Warriors byli doma tuhým soustem pro naši juniorku

Warriors byli doma tuhým soustem pro naši juniorkugalerie

Zápas v Brně jsme chtěli začít aktivně a udržet co nejdéle příznivý stav s favoritem. Ten loni sestoupil z Extraligy staršího dorostu a chce se neprodleně vrátit zpět. Bohužel, hned při našem druhém střídání dostáváme nešťastný gól. To byla voda na mlýn domácích, kteří hráli velice sebevědomě - rychlý, přímočarý a důrazný hokej, plný střetů a srážek.

Ve 2. třetině hned v její 3. minutě po naší chybě domácí zvyšují na 2:0. Hra je vyrovnaná, ale naši střelci nemají potřebný klid a štěstí. Přesně minutu před koncem této třetiny, po signalizovaném, ale bohužel chybně neodpískaném zakázaném uvolnění, dostáváme třetí branku. Na ukazateli svítí nelichotivý výsledek 3:0 pro domácí.

V končící 44. minutě lehká střela od modré zapadne za záda našeho gólmana a favorit vede již 4:0. Naši hráči ale nechtějí odejít z brněnského hřiště bez vstřelené branky, a tak vrhnou veškeré zbývající síly do útoku. V čase 47:36 se rozvlní síťka za domácím brankářem po střele od modré, kterou vyslal náš bek Tomáš Andrýsek. Do konce zápasu toto skóre už vytrvá.

Regionální liga juniorů (1. kolo finálové skupiny)
HCM Warriors Brno - HK Kroměříž 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)