Výsledek mladších žáků je pohádka, zvoneček zvoní jen pravdu

Výsledek mladších žáků je pohádka, zvoneček zvoní jen pravdugalerie

Pochvalme mladší žáky "C" za 1. třetinu s udatnými Zubry! Vyhrát ji dvěma góly s udrženou nulou je proti Přerovu hozenou rukavicí. Hanáci v domácím ligovém zápase rozdávali trpělivost a pokornou práci jako pan Berousek cukrovou vatu. Jdeme kousek po kousku za postupnými a záhy sošnými cíli. I když i v naší hře najdou se "škvíry", celkový obrázek hokeje je dobrý a kvetoucí. Obranná souhra je držena v kázni a zpevněna v základech, nabízí brankáři skluz jako paži, snahu a hbitost a připravenost. Vepředu dovádí, neumí zbrzdit Kamil Večerka, ten, který střelecký fištrón ukáže dvakrát a výkon týmu posouvá k vedení 2:0.

Ve 2. části Hanáci pokračují v hokeji nápadů, odvahy a Přerov se sebe jen ptal, kudy a jakpak se prosadit. Zvedáme skóre na 3:0, jenže nám mysl zastře zrádné uspokojení. Přerov se žene zpět do hry, rozkomíhá všetečný a vytrvalý pohyb, minutu po minutě nám bere dech, nás přehrává. Domůžeme se asi jen tří lepších protiútoků. A Zubři snižují na 3:1, ovšem cítíme, že mají ještě na víc! Dvě tři minuty před sirénou ale naši zatřesou žihadlem a zatopí Zubrům pod kopyty. Během tří vteřin se prorveme ke střele a třem dorážkám. Nemine nás poté odměna v posledních vteřinách dějství... Přihrávka zpoza brány bude zametena a vyčíslena v náskoku 4:1!

Třetí třetina bude Hanákům náramným vrcholem. Přidáme branku, vedeme 5:1, přesto ta legie Zubrů krk nesklání. Snižuje na 5:2, dotírá, tísní – rozhodně může mač zkomplikovat! V závěru je písmeny "HK" osvícen vyzrálý výkon brankáře Skácela. Po celý duel znamenal pro mančaft "foršus" tří branek, gólman Přerova byl slabší. V 57. minutě zapadne David do rozkleku, který by nepropustil ani vodu, asi nic. Naplní svým kamarádům bandasku "energeťákem", že prostě musí posledních 44 vteřin zaplnit dvěma pokusy, góly, lahůdkami. Výsledek je nečekaný, pro Přerov trochu krutý, ale krásný, opravdu cenný. 7:2!