Vyrovnanost ukázal turnaj 4. tříd ve Vsetíně

Vyrovnanost ukázal turnaj 4. tříd ve Vsetíněgalerie

Turnaj v mini-hokeji se konal v neděli ve Vsetíně také za účasti Sršňů HK Kroměříž. Naši čtvrťáci byli viděni v dobrém světle, ve formě už na počátku ligové sezony. V každém utkání chtěli zvítězit. Ač se jim to podařilo jen jednou, ani v dalších bojích nezklamali.

Výsledky nebyly "gólově divoké" jako včera u C-týmu a D-týmu. Krásných osm branek vstřelilo "áčko" ve vítězném klání s Brodem. Ani v druhém duelu se nedalo lacino. Příslibem je hra a bojovnost našeho "béčka", které zejména proti Vsetínu dlouho doufalo, že by to mohlo urvat.

Děkujeme celému týmu, a to včetně rodičů a trenérů. Právě 4. třídy (počítaje v to i sobotu v Brumově) mají za sebou úspěšný víkend. Je toho více co zlepšovat, ale také dost toho, na čem dál budeme stavět.

Krajská liga přípravek Zlínského kraje (4. třídy)
mini-hokej, malé kluziště – 3x 15 minut hrubého času
Vsetín 30. 9. 2018

HC Spartak Uherský Brod „A“ – HK Kroměříž „A“ 4:8 (2:4, 1:2, 1:2)

Sestava Kroměříže:
Válek – Mišurec, Jarka, Vrbecký, Palička, Zbořil, Harásek, Fryček, Večerka

HK Kroměříž „A“ – Valašský hokejový klub Vsetín „A“ 8:10 (0:4, 4:2, 4:4)

Výborný zápas našich kluků!
Po špatném začátku jsme prohrávali po prvním střídání 2. třetiny už 0:5. Po obdržení páté branky se borci semkli do jedné party a začali soupeře tlačit a herně přehrávat. Po druhé třetině už byl stav 4:6. Začátek 3. třetiny už naši jednoznačně ovládli a otočili stav na 7:6. Soupeř ještě vyrovnal, ale naši borci šli hned z následujícího útoku do vedení 8:7. Ale bohužel, hokej se hraje až do poslední sirény. Soupeř v posledních 75 vteřinách obrátil stav třemi rychlými brejky na konečných 10:8. Přes konečnou porážku to byl zatím jeden z nejlepších zápasů této party bojovníků.

HC Spartak Uherský Brod „B“ – HK Kroměříž „B“ 6:2 (2:0, 2:1, 2:1)