Výpadek, mezeru ve hře už junioři v Rožnově nedohnali

Výpadek, mezeru ve hře už junioři v Rožnově nedohnaligalerie

Domácí Vlci na nás vletěli, ale my jsme hned využili ve 3. minutě šanci, když Hrazdíra vybojoval puk za brankou a předložil ho před poloprázdnou branku Vojtovi Kudličkovi. Bohužel, ve 13. minutě, při hře 4 na 4, domácí střelou od modré vyrovnali. Rána byla před brankou tečovaná naším hráčem. Úvodní dějství končí nerozhodně 1:1..

Do 2. třetiny jsme vstoupili mizerně a po 14 vteřinách prohráváme 2:1. Ve 26. minutě špatně střídáme, jdeme do čtyř a za půl minuty je to už 3:1 pro domácí. Ve 30. minutě opět náš borec sráží přihrávku mezi nohy brankáře Fajgla, který za stavu 4:1 pro Černé Vlky opouští naši svatyni. Třetina hrůzy ještě nekončí, nový brankář Ríša Pražan inkasuje ve 36. minutě a na tabuli svítí 5:1 pro domácí Rožnov.

Do 3. třetiny udělal kouč Zdeněk Bečka změny v sestavě a naše hra se opravdu o dost zvedla. Bohužel spalujeme šance a gól dává po objetí branky Filda Laciga až v 51. minutě. Na konečný stav upraví Hanáci po souhře celého útoku v přesilové hře 27 vteřin před koncem. Z hole Kuby Apolenáře. Prohra 5:3 může značně zkomplikovat postup našich borců do nadstavbové části Ligy juniorů.