Výkon starších žáků byl na úvod extraligy velmi, velmi dobrý

Výkon starších žáků byl na úvod extraligy velmi, velmi dobrýgalerie

Také "áčko" starších žáků se na ledě brněnských Válečníků (Warriors) nedalo a v učiněné bitvě nezůstalo ničím dlužno - neprohrálo! Dokonce hrálo tak, jak mnozí snad ani nečekali... Zaspali jsme úvod, ostatně v sobotní sestavě jsme nastoupili poprvé. Záhy si však hokej hostů "sedl" a soupeřem jsme byli více než vyrovnaným. Podařilo se nám výsledek otočit, ještě 6 minut před koncem jsme o gól vedli. Je však třeba uznat, že brněnské srovnání na 5:5 bylo zasloužené...

Zápas s Warriors byl oboustranně bruslivý, velmi bojovný. Jak se sluší po letní přestávce! Utkání mělo kvalitu, Hanáci zaostali zčásti jen kombinačně. Jinak mezi družstvy hokejové rozdíly nebyly. Hanáci jeli na led mírného favorita a vzhledem k manku 2:0 za 7 minut zápasu je výsledek více než povzbudivý. Semkli jsme se jako tým a bojovali až do konce.