Výborně, naši starší žáci! Co je venku, to se počítá!

Výborně, naši starší žáci! Co je venku, to se počítá!galerie

Klobouček dolů před staršími žáky, před "béčkem"... Nejeli do Zlína jako "bodový aspirant", ještě nedávno (po Novém roce) se potýkali s každým novým zápasem, prohrávali... A vida, v této sezoně už bodují. K jedné výhře přidali bod dokonce ze Zlína!

Všechny třetiny končí remízou a ve výsledku se uzavře duel čísly 4:4. V 57. minutě sahají Hanáci navíc po vítězství, jenže přijdou o tu senzaci za 75 vteřin. Je to i tak úspěch...

Trenér Martin svůj tým pochválil, neměl žádné větší výhrady. Rvali jsme se o výhru či o remízu 60 minut. Naopak ocenil přínos, úsilí hráčů, kteří partu vyztužili, ač jsou ročníkově mladší.