Viktor Hlobil dovedl partu dorostu do finálové skupiny ligy z 1. místa!

Viktor Hlobil dovedl partu dorostu do finálové skupiny ligy z 1. místa!galerie

Dorostenci před posledním kolem základní skupiny sice vévodili tabulce, ovšem postup do finálové skupiny jistý ještě nebyl. Mezi prvními čtyřmi celky zely pouhé 3 body, tabulka slibovala drama. Hanáci však za to vzali nekompromisně ve Znojmě, kde si jasným vítězstvím 4:8 došli za prozatímním primátem.

Kroměříž ve Znojmě "ukáznila" domácí Orly už za 40 minut. První dvě třetiny hrála velmi dobře a utekla Znojmu na "kulantních" 1:6! Byli jsme aktivní, potřebně agresivní, bruslili jsme a uměli nastolit vtipné a přesné kombinace. Většinu zápasu tak domácí (dosud v tabulce o bod druzí!) zaostávali, Hanákům to šlo i střelecky. Měli nabito jako trampové westernových bijáků.

Závěrečné dějství už přinese branky oběma stranám, Hanáci ji o fous prohrají. K dokreslení nelehké bitvy je nutno připojit, že ani Orli se nezdráhali a jejich útočné spáry tesaly nové a nové šance. Celé utkání za HK Kroměříž odchytal skvělý Michal Tuček, který pokryl až 50 pokusů znojemských dravců!