Víkend ubral zápasů... Ty, co máme, chceme vyhrát!

Hokejových bitev na nadcházející víkend opravdu ubylo. S výjimkou juniorů nehraje nikdo "dvojzápas"... Magnetem je opět utkání mužů, kteří budou doma vzdorovat lídru z Ostroha, tomu, co má z pěti klání plný počet bodů! Věříme však ve své barvy, že se naše síly napnou a energie vylije z břehů právě proti favoritovi... Proti "lepším" celkům se nám často hrává svižněji a urputněji, s kvalitou i výsledky! Koho se bát, kdy a proč? Chceme Ostroh řádně prohnat, chceme i parádní podporu fanoušků...

Hokejisté juniorky si přidělali starosti posledními dvěma blamážemi v Rožnově a doma s Prostějovem. Liga juniorů je náročná a statisticky přísná, a chceme-li do finálové skupiny, musíme hrát o body v pátek v Šumperku i v neděli ve Valašském Meziříčí. Protivníci jsou to skvělí, budou si chtít elitní patro soutěže zajistit na úkor Hanáků. Musíme dát do soubojů všecko, na ledě třeba padnout, ale přivézt body – za každou cenu!

V neděli se v Hodoníně představí i dorost HK Kroměříž. Ten má oproti juniorům potíž odlišnou... Vede zatím ligu (ač je rozvrh kol teď neúplný), ale přijde o velkého hráče (a bezva kamaráda), internacionála Vuka Saviče. Srbskému talentu jsou házeny do hokejové pouti nové klády, nové pasti. Nedostal vízum... Jinak je zápas v Hodoníně zcela otevřený – Drtiči to doma umějí, nedávno se 9:6 vyřádili na rakouské (slovenské) "mašině" EHC Lions!

"Déčko" a "béčko" našich žáků míří v sobotu do Brodu. Měla by chtít vyhrát, ale snadné to jistě nebude. Uherský Brod se pro letošek dosti zlepšil a už vůbec není "otloukánkem". Žákovské týmy "C" a "A" si to v neděli rozdají s brněnskými Warriors... Čekejte pořádný "tahák na rodiče" – souboje s Brňáky mají vždycky grády! A Starobrno ať tu nečekají!

V případě 4. tříd účinkují všechny jejich 4 party venku, a všechny už v sobotu. "Áčko" s "béčkem" jedou do Zlína. Čelit tam budou Beranům a Brumovu. "Céčko" s "déčkem" ukážou své dovednosti ve Val-Mezu proti Bobrům a Zlínu. Snad se bude dařit, borci, už se vám letos Něco povedlo!

V neděli zažijí letošní ligovou premiéru i druháci! Ve Zlíně se odvážně postaví domácím a Brumovu-Bylnici. Do nich, pánové, nepřijel ledaskdo – přijela Kroměříž!

Hokejový víkend

pátek 12. 10.
18:30 – v Šumperku nastoupí junioři

sobota 13. 10.
17:00 – naši muži hostí Uherský Ostroh

9:00 – mladší žáci "D" předvedou um v Brodě
11:00 – starší žáci "B" je proti Brodu budou následovat
4. třídy (A+B) účinkují ve Zlíně (proti Zlínu a Brumovu)
4. třídy (C+D) hrají ve Val-Mezu (proti Val-Mezu a Zlínu)

neděle 14. 10.
9:30 – mladší žáci "C" hostí HCM Warriors Brno
11:30 – následují s týmiž "Válečníky" starší žáci "A"

10:30 – v Hodoníně nastupuje dorost
14:00 – ve Val-Mezu zabojují junioři
2. třídy jedou do Zlína, utkat se s Berany a Brumovem