Velká výhra benjamínků! První mezi žákovskými týmy!

Velká výhra benjamínků! První mezi žákovskými týmy!galerie

Mladší žáci "D" vyrukovali doma na Brumov-Bylnici. Cítili se, že by mohli urvat první ligové body. Ale museli se snažit! Prohrávají, ale je to motivuje k výkonu. Trpělivě akcí za akcí obrátí na povzbudivých 3:1!

Ve 2. části branku nevidíme, ale převaha je na hokejkách Hanáků. Místy přímo drtivá! Spálíme i vypracované šance, rány po závarech, po vymazlených přihrávkách. Pojistku zatím nepřidáme, musíme máknout i v závěrečné třetině...

Třetí dějství s sebou nakonec přinese většinu gólů zápasu! Dáme ten veledůležitý na 4:1 už ve 47. minutě. Hosté mají ve 3. třetině více ze hry, není to jednoduchý duel... Korigují na 4:2 a tísní. Hanáci bojují jedna radost a v závěru Brumov uhranou i střelecky. Od 58. minuty dáváme na 5:2 a na 6:3. Není co řešit, tento zápas vyhrálo srdce, které prostě nezastavíš.