V Ostrohu to našim barvám nevyšlo, ale černě to nevidíme

V Ostrohu to našim barvám nevyšlo, ale černě to nevidímegalerie

"Béčko" 4. tříd Kroměříže má odježděn už třetí duel na velkém kluzišti. Výsledkově sice opět neuspělo, ale žádné smutky v klubu nesytíme. Soupeři v Krajské lize "4. tříd" jsou právě vůči "B" týmu Hanáků výborní! Navíc se s velikým oválem sžíváme, učíme se "za pochodu". A nepolevíme!

Po nedělní porážce "béčka" HK s Hradištěm se ukázala kroměřížská "rezerva" v Uherském Ostrohu. Ostrožané jsou i mezi čtvrťáky doma silní, draví, sebevědomí. Vzpomínám si na Magdu Urbánkovou, co už na velkém ledě prováděli před rokem s naší loňskou jednotkou! Udolali ty Hanáky, kteří jsou teď "živou vodou" Ligy mladších žáků... Se šesti triumfy do Vánoc!

Všechno má svůj čas, a my i do "B" týmu 4. tříd ukládáme své naděje. Jistě budou zhodnoceny.

Ani v Ostrohu se včera Hanáci nedali lacino, dlouho šlapali na pedál vůle, chuti, nasazení. A první dvě třetiny ztratili jen těsně. Za stavu 3:0 pro domácí se však našim nevydaří závěrečné dějství. Prohrají ho vysoko 6:1. Celý zápas 9:1.

Děkujeme oběma partám 4. tříd ("áčku i béčku") za dobrou reprezentaci, za bojovnost a řadu cenných výsledků, o něž se minulé měsíce s námi (i s vámi) podělili. Děkujeme jejich trenérům a všem nezištným a laskavým rodičům! Přejeme všem krásné Vánoce a mnoho sil a velkou formu v roce 2019!

Krajská liga přípravek Zlínského kraje (4. třídy)
velký hokej, velké kluziště
Uherský Ostroh 19. 12. 2018
hráno 3x 15 minut čistého času

Hokej Uherský Ostroh „A“ - HK Kroměříž „B“ 9:1 (1:0, 2:0, 6:1)

Sestava Kroměříže:
Válek, Šiška – Říha, Večerka, Mišurec, Harásek, Zbořil, Hradilová, Scholz, Netopil, Trnavský, Ondruch, Šťastný

Trenéři 4. tříd: Mgr. Luboš Murín, Petr Osina
Vedoucí týmu: Lucie Nováková
Statistiky: Petr Kolář