Tři týmy Hanáků v akci Zet! Budou muset zabrat – ve Znojmě a ve Zlíně!

Většině družstev HK Kroměříž sezona nekončí... Je potřeba ji dohrát zdárně a dobře až do posledních chvil, do posledního úniku a zákroku. Naše elitní žákovské týmy hostují ve středu ve Zlíně. Středa je současně dnem dohrávky dorostu ve Znojmě...

středa 13. 3. (od 16:15), Znojmo – dorost
HC Orli Znojmo – HK Kroměříž

středa 13. 3. (od 16:15), Zlín – mladší žáci
PSG Berani Zlín – HK Kroměříž "C"

středa 13. 3. (od 18:15), Zlín – starší žáci
PSG Berani Zlín – HK Kroměříž "A"

Obtížný úkol se váže k zápasům žákovským. V obou ligách Kroměřížští nevyhráli, nezremizovali žádný ze šesti soubojů. Pokud se ale naši borci "cítí hokejisty" – nevzdají nic předem, budou se snažit Zlín prohnat a prohánět, zmáčknout a neuhnout. A "Zlín není Kometa" – hlavně ne poddat se "strachu a respektu" – i Zlín dělá chyby a má limity!!!

Vzpomeňte si, kluci, jak jste s nimi naposledy zaváleli doma v Kroměříži! Oba celky Beranů už byly "naváděny" do úzkých – hráli jste skvostně, hráli jste parádně! Obě utkání rozhodně mohla skončit remízou...

výsledky v Lize mladších žáků "C"
HK Kroměříž – PSG Berani Zlín 2:7 // 3:8 // 4:6

výsledky v Lize starších žáků "A"
HK Kroměříž – PSG Berani Zlín 3:8 // 2:8 // 5:6

Kladnou bilanci mají se Znojmem dorostenci. Tím spíše se však musejí mít na pozoru... Orli na nás mají pifku už dlouhodobě. Teď navíc podlehli v Kroměříži (před pár týdny) o jedinou branku, a v poslední minutě! Právě dorost by se měl "oklepat" z dílčích nezdarů venku, dát do toho ještě víc než doma! Přetavit bojovnost a fortel do všech tří třetin, nejenom do "částí" zápasu.

Znojmo bude doma dobré, bude makat co to dá. Ale "máme kvalitu", to přece víme! Přesvědčily se teď o tom Vítkovice, které "byly rády, že to u nás o gól vydřely"!

dorost v sezoně 2018/19

HK Kroměříž – HC Orli Znojmo 4:3 po nájezdech
HC Orli Znojmo – HK Kroměříž 4:8

+ finálová skupina:
HK Kroměříž – HC Orli Znojmo 4:2
HC Orli Znojmo – HK Kroměříž 4:3
HK Kroměříž – HC Orli Znojmo 4:3

Ve středu však "vykvete" z klubových bitev "čtyřlístek"... Čtvrtým vespolek bude počin (zápas) "áčka" 4. tříd. Věříme, že se s tím "nebudou mazat" v Uherském Brodě a že přivezou výhru, která je "zdánlivě povinná". Obhajujeme vynikající výsledky, ale nesmíme "Spartakovce" podcenit. Zvláště v nižších ročnících hokeje dělá bojovnost a "deroucí se, řvoucí" srdce 70% výkonu. Zabereme, makáme, jdeme všemi údy (a s rozjasněnou hlavou) za desátou výhrou... To je naše víra, to je naše Desatero!