Starší žáci utrpěli debakl s Kometou

Starší žáci utrpěli debakl s Kometougalerie

Starším žákům přijela v sobotu brněnská Kometa. Přijela v pozici neohroženého lídra, ale v úvodu jsme jí to ulehčili... Rozdíl v kvalitě hokeje byl propastný. Hosté vyhrají 1. třetinu 0:8.

Ve 2. části se ale zlepšíme. Ačkoli je to brzy 0:10... Dojedeme si pro čestný gól, Švajdovu akci dokončí důrazný Mirek Holinka. Po 40 minutách ztrácíme 1:12.

Ve 3. třetině padnou pouze dvě branky. Kometa je nadále aktivní, ale leccos překombinuje. Znatelně se zlepší naše čištění (nejenom) předbrankového prostoru. Podlehneme 1:14.

Kluci od půlky zápasu hráli dobře a začali poslouchat trenéra. A to i brankáři. Druhá polovina zápasu skončila 1:4 a borci nakonec dostali od trenéra pochvalu. Soupeř chtěl stále dávat góly, ale to už jsme mu téměř neumožnili.