Starší žáci stačili Ševcům dvě třetiny

Starší žáci stačili Ševcům dvě třetinygalerie

Starší žáci měli doma se Zlínem raketový nástup. Otevřeli účet zápasu už v 9. vteřině! Vzápětí se přes dvě pásma proháčkuje Marek Šišák, střílí ale nepřesně. Berani však podniknou kontr a díky našemu nedůrazu ve 2. minutě vyrovnají. Hanáci hrají stále otevřený hokej a znovu vedou, nyní 2:1. V 10. minutě končí bez úhony soupeřova přesilovka 5 na 3. Necháváme se ale vylučovat, v novém našem oslabení je vyrovnáno.

Začátkem 2. třetiny nás hosté zatlačí. Neúprosně. Je kapku kuriózní, že branku na 2:3 obdržíme po střele "z nouze", z otočky před brankovištěm... Za 77 vteřin nás Berani kombinačně rozeberou, rozsvítí čísla 2:4. Zlín je útočnější, a ledva vystrčí růžky naši borci, tak hosté v polovině duelu zametají z bleskového brejku! Na 2:5. Ani naše odpověď však nemá "zpoždění" a ještě v téže minutě zmírníme stav třetí trefou! Bez pomlky poté na nápěv Marka Šišáka zazpívá pravá tyčka! Kroměříž je při chuti jako na hanáckých slavnostech, vrhá se vpřed, vypíchne puk před svatyní soupeře a zbaví se ho ve prospěch nasycení čeřenu. Manko 4:5 je titěrné, je to náš motor. Berani však mají štěstí a znovu vedou o dva kusy... Nicméně ve 37. minutě propadne strážci beraní klece možná i podceněná střela... Nám tak kyne do 3. třetiny slibný stav 5:6!

Ovšem v závěrečné části domácím barvám, hrajícím na sotva 11 kluků, viditelně ubývají síly. Zlín koncertuje a utíká na 5:9. V 52. minutě se Hanáci "připomenou" gólem šestým. Převaha Zlína je ale definitivní, řadu šancí i zahodí... Hosté vítězí 6:11.