Starší žáci sice desítku nedali, ale porazili Břeclav vysoko

Starší žáci sice desítku nedali, ale porazili Břeclav vysokogalerie

Starší žáky Kroměříže čekala ve čtvrtek doma Břeclav. Neponechali nic náhodě, opřeli se do soupeře a už 1. dějství vyhráli 3:0. Těšilo nás všechny, že odmakali třetinu až do konce a třetí úspěch zaznamenali jen 13 vteřin před sirénou.

Také do 2. části zápasu vstoupí Hanáci gólem. Ve vlastním oslabení trefují puk pod víko. Totéž oslabení ale vzadu hrají bezstarostně, hrnou se vpřed, a tak mohou dvakrát inkasovat. Je nám ale přáno a ve 32. minutě utečeme Břeclavi už na 5:0. Rozhodoval důraz dvou dotírajících Hanáků před brankovištěm. Bohužel potom naši přestanou hrát a dají prostor partě Lvů. Náš výkon je ve zbytku 2. třetiny nevalný.

Ve 3. dějství odskočí domácí Kroměříž už na 6:0. Břeclavští však stále zkoušejí směrem dopředu něco vymyslet, rozhodně nevyklidili pole. Ve 49. minutě je zahřeje u "lvího srdce" čestný úspěch. Hanáci nicméně odpoví v řádu desítek vteřin a upraví na 7:1. Nakonec dohmátnou na triumf 8:1! Mohl být i vyšší, jelikož otevřený hokej utnul až sám konec zápasu.