Starší žáci poprvé vítězí! Ve Vsetíně chtěli desítku. Kde radši než Na Lapači?

Starší žáci poprvé vítězí! Ve Vsetíně chtěli desítku. Kde radši než Na Lapači?galerie

"Béčko" starších žáků v ligové předehrávce ve Vsetíně překonalo samo sebe a došlo si za velkým, krásným vítězstvím. Za první výhrou v celé sezoně! Bylo, pravda, posíleno z "vyšších rezerv", ale tým si "za tím" šel, soupeře výkonem skolil a domů přivezl dvě bytelné bodové "cihly".

Hanáci se do zápasu vrhli a zaskočili domácí Valachy parádní 1. třetinou. Někde byly mušky, něco třeba sneslo kritiku, ale celkově jsme byli silní, odolní a svorně šli za vytyčeným cílem. A vedení 1:4 dalo žár a teplo, s nimiž jsme se těšili na zbytek souboje.

Družstvu se podaří ten náskok utužit a do 3. části jde v luxusním laufu 2:6. Nenajde se impulz, co by nám to štěstí vzal. Ve 3. dějství se pálí "ostrými", domácí Vsetín vsune jednu trefu navrch, ale triumf 6:9 se skví jako letopočet, jako důkaz vší vůle a touhy, jakou dali naši borci do zápasu. Posíleni na pár postech prokázali kvalitu, před níž se sklonil moravský velkoklub i na posvátném ledě Lapače!

Liga starších žáků B
Valašský hokejový klub – HK Kroměříž "B" 6:9 (1:4, 1:2, 4:3)

Sestava:
Skácel – Harásek, T. Holík, J. Šimášek, M. Sirota, Zpěvák – V. Apolenář, Macek, Müller, Netopil, Smetana, Straka, Švajda, Večeře, Holinka

Trenéři 4 žákovských týmů:
Jiří Osina, Martin Setinský, Pavel Takáč, Libor Chytil