Starší žáci na Ostrožany neměli

Starší žáci "B" nastoupili v neděli doma proti Ostrohu. V 1. třetině usilovali o otevřený hokej, jenže kvalita nahrávala spíše hostům. Přesto bojujeme. Ostrožané se dostávají častěji do střeleckých pozic. Brankář Dan Kobliha vykazuje jistotu, řeší ošemetné šance i závary. Kapituluje jen jednou, prohráváme 0:1.

Druhou třetinu zahájíme v útlumu a zle se to vymstí. Skóre nám utíká až k číslům 0:6. Jsme pomalejší, kombinačně nepřesní. Ve 33. minutě se domákneme své čestné branky, která naši hru pozvedá. Lépe se opět vracíme do obrany a průběžný stav udržíme do konce 2. třetiny.

Třetí dějství orámují trefy Hanáků, ale celkově jsme stále slabším družstvem. Ostroh jako by hrál místy "to, co potřebuje," jeho hokej má myšlenku, přímočarost, důraz. Hanáci nás potěší, že bojují o nový gól až do sirény. Snížení na 3:9 se dočkají několik vteřin před koncem.