Starší žáci hráli špatně, ale po 20 minut se ubránili desítce

Starší žáci hráli špatně, ale po 20 minut se ubránili desítcegalerie

Starší žáci hostili Třebíč a v 1. třetině propadli. Dvě branky dostanou jako přes kopírák, opakovaně nejsou schopni vyhodit z pásma. Prohrávají 0:3, a i když poté sníží, tak přidá Třebíč ještě jednu trefu, "do šatny". Hosté nás válcují důrazem a pohybem.

Ve 2. dějství pokračuje "krasojízda" hostů, takže v polovině duelu vedou 1:7. Podnikáme sice útoky, ale chybí tlak do brány, větší sebevědomí. Přesto dáme krásný gól druhý... Mirek Holinka obkrouží brankoviště a gólmanovi sune navštívenku do klece, kterou svou finesou "vyprázdnil". Někdy končí naše útoky alibisticky, třeba když unikající hráč zastaví a přes dvě nastavené hokejky soupeře hledá spoluhráče na druhém křídle. Prohráváme vysoko 2:9.

Ve 3. třetině zabereme, bojujeme. Tak jsme měli hrát po celý zápas! Výrazně se zlepšíme v obraně. Máme i pár pěkných šancí. Převahu má nadále Třebíč, ale uděláme maximum, abychom už neinkasovali. "Desítce" zabráníme, třetí třetina celkový dojem aspoň zčásti napravila.