5.00 – 6.00
6.00 – 7.00
7.00 – 8.00
8.00 – 9.00
9.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
21.00 – 22.00
22.00 – 23.00
23.00 – 0.00
0.00 – 1.00
PO
pondělí
17. 9.
6.15 – 7.15
Trénuj hokej
7.30 – 8.30
Sportovní třída
9.00 – 13.30
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
13.30 – 14.30
ŠD Oskol
15.00 – 16.00
16.15 – 17.15
17.30 – 18.30
Připravka a 2.tř.
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.40
KAMHL RYM-MOR dohr.2 kolo
21.40 – 23.30
KAMHL LOB-SEN
ÚT
úterý
18. 9.
6.00 – 7.00
4. tř
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
9.00 – 14.00
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
14.30 – 15.30
3. tř
15.45 – 16.45
17.00 – 18.00
18.15 – 19.15
Dorost
19.30 – 20.30
Junioři
20.45 – 22.30
KAMHL DEV-KVA
ST
středa
19. 9.
6.00 – 7.00
7.30 – 8.30
Sportovní třída
9.00 – 13.30
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
14.00 – 15.00
Kalabus
15.00 – 16.00
3. + 4. třída
16.15 – 17.15
Přípravka a 2.tř.
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.00
Junioři
21.15 – 23.01
KAMHL ZOP-MOR
ČT
čtvrtek
20. 9.
6.00 – 7.00
3.tř
7.00 – 8.00
Trénuj hokej
8.15 – 9.15
Doležel
9.30 – 14.30
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
15.00 – 16.00
4.tř.
16.15 – 17.15
Připravka a 2. tř.
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Junioři
20.00 – 21.40
KAMHL REB-HUL
21.40 – 23.30
KAMHL AHK-TRO
pátek
21. 9.
6.00 – 7.00
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
8.45 – 9.45
Kubiš
10.00 – 12.15
Možnost pro školy
12.30 – 13.30
Kalabus
14.00 – 15.00
3.+4.tř.
15.15 – 16.15
16.30 – 17.30
Dorost
17.45 – 18.45
Junioři
19.00 – 20.00
Muži
20.15 – 21.15
Hanák, Reds
21.30 – 22.30
Račko, Pejcha
SO
sobota
22. 9.
6.15 – 7.15
Kvasice
8.00 – 9.00
Pojd hrát hokej
12.00 – 13.30
Veřejnost
14.00 – 15.30
Smékal
17.30 – 19.15
KAMHL JIS-ZOP
19.15 – 21.00
KAMHL SEN-DEV
NE
neděle
23. 9.
6.15 – 7.45
Řihák
8.00 – 9.00
Školka bruslení
9.30 – 11.30
Junioři - Val. Meziříčí
12.00 – 14.00
Dorost - Hodonín
15.00 – 16.30
Fremach
17.00 – 18.40
KHL PLA-CHO
18.40 – 20.15
KHL HAN-GAT
20.30 – 22.15
KHL STS-RED
5.00 – 6.00
6.00 – 7.00
7.00 – 8.00
8.00 – 9.00
9.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
21.00 – 22.00
22.00 – 23.00
23.00 – 0.00
0.00 – 1.00
PO
pondělí
24. 9.
6.15 – 7.15
Trénuj hokej
7.30 – 8.30
Sportovní třída
9.00 – 13.30
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
13.30 – 14.30
ŠD Oskol
15.00 – 16.00
16.15 – 17.15
17.30 – 18.30
Připravka a 2.tř.
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.40
KAMHL MOR-BUL
22.00 – 23.15
Kubíček
ÚT
úterý
25. 9.
6.00 – 7.00
4. tř
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
10.00 – 11.30
kemp - brankáři U16
14.30 – 15.30
3. tř
15.45 – 16.45
17.00 – 18.00
18.15 – 19.15
Dorost
19.30 – 20.30
Junioři
20.45 – 22.30
KAMHL HUL-RYM
ST
středa
26. 9.
6.00 – 7.00
7.30 – 8.30
Sportovní třída
9.00 – 13.30
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
14.00 – 15.00
Kalabus
15.00 – 16.00
3. + 4. třída
18.00 – 20.15
Muži - Hodonín
20.30 – 22.15
KAMHL KVA-REB
ČT
čtvrtek
27. 9.
6.00 – 7.00
3.tř
7.00 – 8.00
Trénuj hokej
9.00 – 14.30
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
15.00 – 16.00
4.tř.
16.15 – 17.15
Připravka a 2. tř.
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Junioři
20.00 – 21.40
KAMHL RCH-LOB
21.40 – 23.30
KAMHL BUL-JIS
pátek
28. 9.
9.00 – 11.00
MŽ "C"- Přerov
11.00 – 13.00
SŽ "A"- Přerov
13.15 – 15.15
MŽ"D" - Brumov
15.15 – 17.15
SŽ "B" - Brumov
17.45 – 19.45
Dorost - Znojmo
20.00 – 21.00
Hanák, Reds
21.14 – 22.14
Račko, Pejcha
SO
sobota
29. 9.
8.00 – 9.00
Školka bruslení
10.00 – 11.00
kemp - brankáři
11.30 – 13.00
Veřejnost
13.30 – 14.30
kemp - brankáři
17.00 – 19.15
Muži - Uh. Brod
19.45 – 21.30
KAMHL ZOP-AHK
21.30 – 23.15
KAMHL TRO-HUL
NE
neděle
30. 9.
6.15 – 7.45
Řihák
8.00 – 9.00
Školka bruslení
9.30 – 11.30
MŽ"C" - Berani
11.30 – 13.30
SŽ"A" - Berani
14.00 – 16.15
Lions - Dorost KM
17.00 – 18.40
KHL RED-GAT
18.40 – 20.15
KHL STS-VIK
20.30 – 22.15
KHL HAN-PLA
Týden hokeje 2018