5–6
6–7
7–8
8–9
9–10
10–11
11–12
12–13
13–14
14–15
15–16
16–17
17–18
18–19
19–20
20–21
21–22
22–23
23–0
0–1
PO
pondělí
12. 2.
6.15 – 7.15
Trénuj hokej
7.30 – 8.30
Sportovní třída
9.30 – 11.45
Brankáři - kemp
13.30 – 15.45
Brankáři - kemp
16.15 – 17.15
17.30 – 18.30
Připravka a 2.tř.
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.40
KAMHL nadst. DEV-LOB
22.00 – 23.15
Kubíček
ÚT
úterý
13. 2.
6.00 – 7.00
Osina
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
8.45 – 9.45
SPgš
10.00 – 11.00
Arc. gymn.
11.00 – 12.00
HK Akademie
12.00 – 13.00
Ernst
13.30 – 14.15
ZŠ Slovan
14.30 – 15.30
4.tř.
15.45 – 16.45
3.tř
17.00 – 18.00
18.15 – 19.15
19.30 – 20.30
Dorost
20.45 – 22.30
KHL RED-BAR
ST
středa
14. 2.
6.00 – 7.00
7.30 – 8.30
Sportovní třída
8.45 – 10.30
Zš Oskol
10.30 – 11.30
Zš Slovan
12.45 – 13.45
Osina
13.45 – 14.45
Arc. gymnázium
15.00 – 16.00
3. + 4. třída
16.15 – 17.15
Přípravka a 2.tř.
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.40
KAMHL nadst. SEN-RHL
21.40 – 23.30
KAMHL play-off HUL-BUL
ČT
čtvrtek
15. 2.
6.00 – 7.00
4. tř
7.00 – 8.00
Trénuj hokej
8.15 – 9.15
ZŠ Slovan HOKEJ
10.00 – 11.00
Arc. gymn.
11.00 – 12.00
HK Akademie a Ernst
12.15 – 13.15
ZŠ Slovan HOKEJ
13.15 – 14.00
Slovan- družina
14.15 – 14.58
Mara
15.00 – 16.00
3. tř
16.15 – 17.15
Připravka a 2. tř.
17.30 – 18.30
ML. dorost
18.45 – 19.45
ST dorost
20.00 – 21.40
KAMHL play-off JIS-TOV
21.40 – 23.30
KAMHL play-off ZOP-KVA
pátek
16. 2.
6.00 – 7.00
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
9.00 – 11.00
Břest (120 dětí!)
11.00 – 12.00
ZŠ Slovan
12.05 – 13.30
volno pro školy
14.00 – 15.00
3.+4.tř.
15.15 – 16.15
16.15 – 17.00
Ml.dorost
17.45 – 20.00
SD - Technika
20.15 – 21.15
Muži
21.30 – 22.30
Hanák, Reds
22.45 – 23.45
Račko, Pejcha
SO
sobota
17. 2.
6.45 – 7.45
Kvasice
8.00 – 9.00
školka bruslení
9.30 – 11.30
Přípravka - Uh. Hradiště
11.45 – 13.45
MŽ - Val. Meziříčí
13.45 – 15.45
SŽ Lions - Val. Meziříčí
16.30 – 18.00
Veřejnost
18.30 – 20.15
KAMHL nadst.LOB-RYM
20.30 – 21.45
Rejdiště
NE
neděle
18. 2.
6.15 – 7.45
Řihák
8.00 – 9.00
školka bruslení
9.30 – 17.00
VTM - turnaj U14 kraje Zlínský, Olomoucký, Královéhradecký, Pardubický...
17.30 – 19.00
Veřejnost
19.30 – 20.30
Kit Kat match
20.45 – 22.15
Fremach
PO
pondělí
19. 2.
7.00 – 8.00
Trénuj hokej
8.15 – 9.30
MŽ a SŽ
9.45 – 10.45
Neumann
11.00 – 12.30
Veřejnost
15.00 – 17.00
Veřejnost
17.30 – 18.30
Připravka a 2.tř.
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.30
Žopy
21.45 – 23.15
Kubíček
ÚT
úterý
20. 2.
8.15 – 9.30
MŽ a SŽ
11.00 – 12.00
HK Akademie
12.30 – 14.30
Veřejnost
15.00 – 16.00
3.třída
16.15 – 17.15
4.třída
17.30 – 18.30
Dorost
20.00 – 21.00
Trénuj hokej
ST
středa
21. 2.
9.00 – 10.30
Veřejnost
13.00 – 14.30
Veřejnost
15.00 – 16.00
3.třída
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.30
Lobodice
ČT
čtvrtek
22. 2.
7.00 – 8.00
Trénuj hokej
8.15 – 9.15
9.30 – 10.30
10.45 – 12.00
HK Akademie a Neumann
12.30 – 14.30
Veřejnost
15.00 – 16.00
4.třída
16.15 – 17.15
Připravka a 2. tř.
17.30 – 18.30
ML. dorost
18.45 – 19.45
ST dorost
20.00 – 21.15
Hulín
pátek
23. 2.
8.00 – 9.15
9.30 – 10.30
Kubiš
11.00 – 13.00
Veřejnost
14.45 – 15.45
3.třída a 4. třída
16.00 – 17.00
Ml. dorost
17.45 – 20.00
SD - Poruba
20.15 – 21.15
Muži
21.30 – 22.30
Hanák, Reds
22.45 – 23.45
Račko, Pejcha
SO
sobota
24. 2.
6.45 – 7.45
Kvasice
9.30 – 11.45
MD - Vítkovice
11.45 – 13.45
Přípravka - Vsetín
16.30 – 18.00
Veřejnost
18.30 – 19.45
Rychlov
NE
neděle
25. 2.
6.15 – 7.45
Řihák
9.30 – 11.45
SD - Opava
11.45 – 13.45
MŽ - Uh. Hradiště
13.45 – 15.45
SŽ - Uh. Hradiště
17.00 – 18.40
KHL CHO-GAT
18.40 – 20.15
KHL HAN-VIK
20.30 – 22.15
KAMHL play-off AHK-MOR