Rezervě 4. tříd to ve Valhalle Valašska nevyšlo. Bude ale lépe, této partě věřímgalerie

Hanáci prostřednictvím "B" týmu 4. tříd prohráli utkání ve Vsetíně jednoznačně. Domácí ogaři dominovali ve všech třetinách. Ve všech nás převyšovali herně i produktivitou. Už po dvakrát patnácti minutách prohráváme 10:2.

Tento náš tým to ale nemá lehké, startovací čáru mívá "o zatáčku vzadu". Snaží se však - bude snažit (!) - a právě z této party mohou dva tři čtyři borci vyletět do dvou let "o patro" výš! Ať se ale snaží všichni, my se o své hokejové štěstí popereme!

Jako příklad slouží "malý velký" Zdenda Trávníček. Ne, týmu se opravdu nedařilo a osud zápasu mu unikal rychlostí kvapíku, tempem čardáše - načež "ten prcek lvího stisku" se věnoval někde spoluhráčům, ale především vlastnímu výkonu. Střelce branek v nižších kategoriích neuvádíme, ale autora dvou gólů dneska musíme. Nehokejové zranění ho připravilo o více než měsíc sezony. A Zdenda se vrátil. Štvalo ho to bez hokeje. Uléhal s hokejem, vstával s hokejem, kotouč by nejradši rozkousal na šupiny. Teď dal dva góly. Příště na dva nahraje a vyhrajeme třeba 9:8.

Těším se na závěr sezony právě u této omladiny, u rezervy, která ve Vsetíně podlehla 13:2. Už jsme si pár pěkných výsledků ozkoušeli, a nové jistě přibudou! A budeme fandit a oslavovat borečky, kteří své vyhlídky překonávají každým zápasem.

Krajská liga přípravek Zlínského kraje (4. třídy)