Půl zápasu bez gólu... Nakonec padla Třebíč vysoko!

Půl zápasu bez gólu... Nakonec padla Třebíč vysoko!galerie

Domácí utkání mladších žáků "C" s Třebíčí bylo dlouho vyrovnané. A to i výsledkem 1. třetiny 0:0. Obě družstva mají své ofenzivnější pasáže, obě trefují tyčku, ovšem gól se nekoná. V závěru 1. třetiny hosty přehráváme, asi 5 minut se nedostanou ke střele.

Ve 2. části mají více ze hry Hanáci. Více útočných akcí se však neujme (a soupeř číhá na svou příležitost). Ve 33. minutě nám to konečně vyjde! Ujíždí náš borec v oslabení, a ač nepromění, řítí se mu zleva výpomoc, která v plné jízdě "neomaleně" posílá puk do šibenice! Aktivita Kroměříže je cítit, hrozíme skoro z každého útoku. Promarníme dvě nádherná sóla. Poté už přidáme tu druhou trefu... S mankem 2:0 chce Třebíč ihned něco udělat, patří jí poslední minuta 2. třetiny.

Ve 3. dějství báječný David Skácel čisté konto neudrží, ovšem na snížení na 2:1 odpoví jeho spoluhráči čtyřikrát! Hosté se sice často vracejí do útoku, ale výstavními góly jsou úderní naši. Pátá trefa vymetá čeřen dojmem přímo uměleckým. Výhra 6:1 nepřipouští kritických poznámek... Hanáci byli úchvatní v defenzivě. Když už "hořelo", zdvojovali se či ztrojovali. Davidu Skácelovi se chytalo jako velkému brankáři za skvělým týmem.